English












PROGRAMOK
Dátum Időpont Esemény Műfaj Helyszín
10.17 TOVÁBBI MŰSOROK
  Fotópályázat OFF nincs  
  Város-váratlan OFF Szabadtér   A programról van cikk
  17:00 Határok nélkül KM Vármegye Galéria   A programról van cikk A programról vannak képek A programról van videó
  18:00 PONT:ITT:MOST KM Kálvin tér   A programról van cikk A programról vannak képek
  19:00 Egressy Zoltán: 4x100 SZ Merlin Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 Public Art Est Kultiplex   A programról van cikk
  20:00 Cirkuspiloterna/Cirkus Cirkör (S) T-CIR Trafó   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: H.U.D.I. (Mozgó Ház Ex) SZ-T A Gyár   A programról van cikk
  21:00 XII. CÖKXPON AMBIENT FESZTIVÁL OFF Millenáris   A programról van cikk
10.18  
  10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ „ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ” ÉS A „KÖZBEN” CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN OFF Lehel Csarnok   A programról van cikk
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum  
  19:30 Anouk van Dijk (NL) T MU Színház   A programról vannak képek
  19:30 Trio Animae (CH): Souls in the dark Z Márványterem   A programról van cikk
  20:00 Lendvay Kamilló: A tisztességtudó utcalány O Átrium mozi   A programról van cikk
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Pintér Béla Társulat SZ Szkéné Színház   A programról van cikk
  22:00 Egressy Zoltán: 4x100 SZ Merlin Színház   A programról van cikk
10.19  
  08:00 Fogyasztható művészet [Zab-Art] Csurka Eszter - kenyérszobrok Az Első Bécsi Zöldségzenekar (A) koncertje OFF Millenáris park   A programról van cikk A programról vannak képek
  10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ „ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ” ÉS A „KÖZBEN” CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN OFF Millenáris park  
  19:30 Concerto improvisé Z ELTE   A programról van cikk
  19:30 Anouk van Dijk (NL) T MU Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 Ágens: Meus Z A38   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 Lendvay Kamilló: A tisztességtudó utcalány O Átrium mozi   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Artus – Goda Gábor társulata SZ Artus Stúdió   A programról van cikk
10.20  
  15:00 Nyílt nap a C3-ban OFF C3  
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum  
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Frank Wedekind: A TAVASZ ÉBREDÉSE SZ Merlin Színház  
  22:00 Nonsense madrigals Z Rudas fürdő   A programról van cikk A programról vannak képek
10.21  
  Réth Alfréd életmű-kiállítás OFF Budapest Galéria  
  10:00 Napjaink magyar és lengyel drámairodalma IR Bárka Színház   A programról vannak képek
  16:00 Bohémia OFF Merlin Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  18:30 "Kérdés a jövő évre" T Merlin Színház  
  19:30 Steve Reich (USA) Budapesten Z Zeneakadémia   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 Kortárs Japán estek (J) TP MU Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Frenák Pál Társulat T Trafó   A programról van cikk
  20:00 Public Art Est Kultiplex   A programról van cikk
10.22  
  17:00 Beszélgetés az Erzsébet téri Gödörben a Gödörről OFF Gödör  
  18:00 Rebecca Major performansznap P Ludwig Múzeum   A programról van cikk A programról vannak képek
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum   A programról van cikk
  20:00 Kortárs Japán estek (J) TP MU Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  21:00 e-jam Z-KM Gödör   A programról van cikk A programról vannak képek
10.23  
  19:00 Barbara L. - Képek anyámról T Thália Színház Új Stúdió   A programról vannak képek
  20:00 MK (I) T Trafó   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 ETNO Zenei Fesztivál 2003 OFF MU Színház   A programról van cikk
  20:00 Public Art Est Kultiplex  
10.24  
  10:00 Nemzeti Filharmónia, Hagyományok Háza, Ludwig Múzeum új épülete OFF nincs  
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Bárka Színház SZ Bárka Színház  
  20:00 CORPORATION - kísérleti zajzenei fesztivál Z Gödör   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 ETNO Zenei Fesztivál 2003 OFF MU Színház  
  20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum   A programról van cikk
10.25  
  10:00 10:00 Népliget Autóbusz Pályaudvar 12:00 Siemens-ház OFF Népliget Autóbusz pályaudvar, Siemens ház  
  13:55 A RÁDAY Folyóirat fesztivál OFF Ráday utca   A programról van cikk
  18:00 PETER ERSKINE (USA) WORKSHOP OFF Dózsa Művelődési Ház Színházterme   A programról van cikk A programról vannak képek
  19:00 Fesztivál Klub-Busz - Pörögd be a várost! OFF Szabadtér   A programról van cikk
  19:00 Hamvai Kornél: Headsman's Holiday SZ Merlin Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  19:30 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Stúdió „K" Forgách András: A GÖRÉNY DALA SZ Stúdió "K"   A programról van cikk
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex   A programról van cikk
10.26  
  10:00 Építészeti vezetés: A Millenáris park OFF Millenáris park  
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum   A programról van cikk
  19:00 Hamvai Kornél: Headsman's Holiday SZ Merlin Színház   A programról van cikk
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex  
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: MALADYPE-Találkozások Színháza SZ Szkéné Színház   A programról van cikk
  21:00 Peter Erskine (USA) / Budapest Jazz Orchestra / NEO Z A38   A programról van cikk
10.27  
  18:00 Lovász Irén (ének) Lőrinszky Attila (nagybőgő) OFF Lapidárium  
  19:30 Az Új Dimenzió Műhely (Szakcsi Lakatos / Kathy Horváth / Babits) és Klenyán Csaba estje Z Merlin Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 Eötvös Péter: Music for New York T Nemzeti Táncszínház   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex  
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Ladjánszky Márta: PALLOS Nagy Andrea: KINESPHERE -ANGYALTÉR T Trafó  
  21:00 Erik Truffaz Quartet (CH) C A38   A programról van cikk A programról vannak képek
10.28  
  19:00 Kodály ösztöndíjas zeneszerzők koncertje OFF Márványterem  
  19:00 Csarnok 21 tánccsoport T Nemzeti Táncszínház   A programról van cikk A programról vannak képek
  19:30 Arditti Quartet (GB) Z Tivoli   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Szabó Réka: VÉLETLEN SZ MU Színház  
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex  
  20:00 Public Art Est Kultiplex  
  22:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Pont Műhely SZ MU Színház   A programról van cikk
10.29  
  19:00 Grunwalsky Ferenc: Táncalak F Uránia   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex  
  20:00 Teatrino Clandestino (I) SZ Trafó   A programról van cikk
  20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum   A programról van cikk
10.30  
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum  
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Közép-Európa Táncszínház / ORFEUSZ T "Bethlen" Kortárs Táncműhely   A programról van cikk
  19:30 Sáry László lemezbemutató koncertje: Tánczene Z MTA Roosevelt   A programról van cikk
  19:30 Cie Bud Blumenthal (B-Szenegál) T Bárka Színház   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex  
  21:00 Hajnóczy Csaba: Kánon, Patti Smith Lovai Z A38   A programról van cikk A programról vannak képek
10.31  
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum   A programról van cikk
  19:00 Mágnes Klub - koncert és lemezfelvétel Z Márványterem   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 Metallics francia kortárs rézfúvószene Z Híradó   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex  
  22:00 Cie Bud Blumenthal (B-Szenegál) T Bárka Színház   A programról van cikk
11.01  
  BESZÉLGETÉS: A THALIA ÉS THALHEIMER BUDAPESTEN, MOLNÁR FERENC LILIOMJÁVAL OFF nincs  
  10:00 Építészeti vezetés: Orczy Fórum Városközpont OFF Orczy fórum városközpont  
  19:00 Angyali utazás T Merlin Színház  
  19:00 Pintér Béla és Társulata SZ Nemzeti Színház Stúdió Színpada   A programról van cikk A programról vannak képek
  19:30 Chor und Orchester der Pannonischen Philharmonie (A) Z Zeneakadémia   A programról van cikk A programról vannak képek
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Krétakör Színház Marius von Mayenburg: A HIDEG GYERMEK SZ Millenáris  
  20:00 Jean-Claude Gallotta / Groupe Emile Dubois (F) T Trafó   A programról van cikk
  20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum   A programról van cikk
11.02  
  10:00 Építészeti vezetés: Budapest Aréna OFF Budapest Aréna  
  19:00 Molnár Ferenc: Liliom A Thalia Theater Hamburg előadásában SZ Vígszínház   A programról van cikk
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Jászai Mari Színház, Tatabánya Friedrich Dürrenmatt: PLAY STRINDBERG SZ Merlin Színház  
  20:00 DÉRI GYÖRGY CSELLÓESTJE OFF Kultiplex  
11.03 TOVÁBBI MŰSOROK
  VIII. Soros Stúdiószínházi Napok KONF Szkéné Színház  
10.31  
  Aura Millenáris  
10.17  
  NET fest Fesztivál klikk I Internet  
10.03  
  Közben É Műcsarnok  
10.02  
  Judy Cassab Szivárvány Völgyében, a hely szelleme KM Vasarely Múzeum  
  2003. Budapesti Fesztiválközpont Kht. Minden jog fenntartva.

english magyar