English





















Friss a sajtó!
Sajtószobánkban mostantól a folyamatosan megtalálhatók azok a cikkek, melyek a sajtóban a fesztiválról napvilágot láttak. A feltöltés folyamatos.
LILIOM - közönségtalálkozó
Hamburgban a nézők egy része sorokban hagyta el az előadást . Akik a 2-i vendégjátékot "kibírják", alőadás után beszélgethetnek Michael Thalheimer rendezővel.
Fotópályázat!
Fotópályázat a BÖF-ön, szép díjak!


Dorogman Hédi

Dorogman Hédi

Dorogman Hédi

Odrovics Szonja

Faludi Eszter



Vélemények a Fesztiválról ( cialis )
Tánc ( edcjm )
OFF programok ( earned income tax credit )
Színház ( lqgtq )





Dátum Időpont Esemény Műfaj Helyszín
10.17 TOVÁBBI MŰSOROK
  Fotópályázat OFF nincs
  Város-váratlan OFF Szabadtér
  17:00 Határok nélkül KM Vármegye Galéria
  18:00 PONT:ITT:MOST KM Kálvin tér
  19:00 Egressy Zoltán: 4x100 SZ Merlin Színház
  20:00 Public Art Est Kultiplex
  20:00 Cirkuspiloterna/Cirkus Cirkör (S) T-CIR Trafó
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: H.U.D.I. (Mozgó Ház Ex) SZ-T A Gyár
  21:00 XII. CÖKXPON AMBIENT FESZTIVÁL OFF Millenáris
10.18  
  10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ „ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ” ÉS A „KÖZBEN” CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN OFF Lehel Csarnok
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
  19:30 Anouk van Dijk (NL) T MU Színház
  19:30 Trio Animae (CH): Souls in the dark Z Márványterem
  20:00 Lendvay Kamilló: A tisztességtudó utcalány O Átrium mozi
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Pintér Béla Társulat SZ Szkéné Színház
  22:00 Egressy Zoltán: 4x100 SZ Merlin Színház
10.19  
  08:00 Fogyasztható művészet [Zab-Art] Csurka Eszter - kenyérszobrok Az Első Bécsi Zöldségzenekar (A) koncertje OFF Millenáris park
  10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ „ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ” ÉS A „KÖZBEN” CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN OFF Millenáris park
  19:30 Concerto improvisé Z ELTE
  19:30 Anouk van Dijk (NL) T MU Színház
  20:00 Ágens: Meus Z A38
  20:00 Lendvay Kamilló: A tisztességtudó utcalány O Átrium mozi
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Artus – Goda Gábor társulata SZ Artus Stúdió
10.20  
  15:00 Nyílt nap a C3-ban OFF C3
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Frank Wedekind: A TAVASZ ÉBREDÉSE SZ Merlin Színház
  22:00 Nonsense madrigals Z Rudas fürdő
10.21  
  Réth Alfréd életmű-kiállítás OFF Budapest Galéria
  10:00 Napjaink magyar és lengyel drámairodalma IR Bárka Színház
  16:00 Bohémia OFF Merlin Színház
  18:30 "Kérdés a jövő évre" T Merlin Színház
  19:30 Steve Reich (USA) Budapesten Z Zeneakadémia
  20:00 Kortárs Japán estek (J) TP MU Színház
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Frenák Pál Társulat T Trafó
  20:00 Public Art Est Kultiplex
10.22  
  17:00 Beszélgetés az Erzsébet téri Gödörben a Gödörről OFF Gödör
  18:00 Rebecca Major performansznap P Ludwig Múzeum
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
  20:00 Kortárs Japán estek (J) TP MU Színház
  21:00 e-jam Z-KM Gödör
10.23  
  19:00 Barbara L. - Képek anyámról T Thália Színház Új Stúdió
  20:00 MK (I) T Trafó
  20:00 ETNO Zenei Fesztivál 2003 OFF MU Színház
  20:00 Public Art Est Kultiplex
10.24  
  10:00 Nemzeti Filharmónia, Hagyományok Háza, Ludwig Múzeum új épülete OFF nincs
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Bárka Színház SZ Bárka Színház
  20:00 CORPORATION - kísérleti zajzenei fesztivál Z Gödör
  20:00 ETNO Zenei Fesztivál 2003 OFF MU Színház
  20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
10.25  
  10:00 10:00 Népliget Autóbusz Pályaudvar 12:00 Siemens-ház OFF Népliget Autóbusz pályaudvar, Siemens ház
  13:55 A RÁDAY Folyóirat fesztivál OFF Ráday utca
  18:00 PETER ERSKINE (USA) WORKSHOP OFF Dózsa Művelődési Ház Színházterme
  19:00 Fesztivál Klub-Busz - Pörögd be a várost! OFF Szabadtér
  19:00 Hamvai Kornél: Headsman's Holiday SZ Merlin Színház
  19:30 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Stúdió „K" Forgách András: A GÖRÉNY DALA SZ Stúdió "K"
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex
10.26  
  10:00 Építészeti vezetés: A Millenáris park OFF Millenáris park
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
  19:00 Hamvai Kornél: Headsman's Holiday SZ Merlin Színház
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: MALADYPE-Találkozások Színháza SZ Szkéné Színház
  21:00 Peter Erskine (USA) / Budapest Jazz Orchestra / NEO Z A38
10.27  
  18:00 Lovász Irén (ének) Lőrinszky Attila (nagybőgő) OFF Lapidárium
  19:30 Az Új Dimenzió Műhely (Szakcsi Lakatos / Kathy Horváth / Babits) és Klenyán Csaba estje Z Merlin Színház
  20:00 Eötvös Péter: Music for New York T Nemzeti Táncszínház
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Ladjánszky Márta: PALLOS Nagy Andrea: KINESPHERE -ANGYALTÉR T Trafó
  21:00 Erik Truffaz Quartet (CH) C A38
10.28  
  19:00 Kodály ösztöndíjas zeneszerzők koncertje OFF Márványterem
  19:00 Csarnok 21 tánccsoport T Nemzeti Táncszínház
  19:30 Arditti Quartet (GB) Z Tivoli
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Szabó Réka: VÉLETLEN SZ MU Színház
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex
  20:00 Public Art Est Kultiplex
  22:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Pont Műhely SZ MU Színház
10.29  
  19:00 Grunwalsky Ferenc: Táncalak F Uránia
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex
  20:00 Teatrino Clandestino (I) SZ Trafó
  20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
10.30  
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Közép-Európa Táncszínház / ORFEUSZ T "Bethlen" Kortárs Táncműhely
  19:30 Sáry László lemezbemutató koncertje: Tánczene Z MTA Roosevelt
  19:30 Cie Bud Blumenthal (B-Szenegál) T Bárka Színház
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex
  21:00 Hajnóczy Csaba: Kánon, Patti Smith Lovai Z A38
10.31  
  18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
  19:00 Mágnes Klub - koncert és lemezfelvétel Z Márványterem
  20:00 Metallics francia kortárs rézfúvószene Z Híradó
  20:00 DJ Fesztivál OFF Kultiplex
  22:00 Cie Bud Blumenthal (B-Szenegál) T Bárka Színház
11.01  
  BESZÉLGETÉS: A THALIA ÉS THALHEIMER BUDAPESTEN, MOLNÁR FERENC LILIOMJÁVAL OFF nincs
  10:00 Építészeti vezetés: Orczy Fórum Városközpont OFF Orczy fórum városközpont
  19:00 Angyali utazás T Merlin Színház
  19:00 Pintér Béla és Társulata SZ Nemzeti Színház Stúdió Színpada
  19:30 Chor und Orchester der Pannonischen Philharmonie (A) Z Zeneakadémia
  20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Krétakör Színház Marius von Mayenburg: A HIDEG GYERMEK SZ Millenáris
  20:00 Jean-Claude Gallotta / Groupe Emile Dubois (F) T Trafó
  20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum
11.02  
  10:00 Építészeti vezetés: Budapest Aréna OFF Budapest Aréna
  19:00 Molnár Ferenc: Liliom A Thalia Theater Hamburg előadásában SZ Vígszínház
  19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Jászai Mari Színház, Tatabánya Friedrich Dürrenmatt: PLAY STRINDBERG SZ Merlin Színház
  20:00 DÉRI GYÖRGY CSELLÓESTJE OFF Kultiplex